Hírek
2021. Február 27. 07:31, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Továbbra is tilos a gyűlés
Továbbra is tilos a gyűlés a koronavírus-járvány miatt - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság pénteken a police.hu holnapon.
A közleményben azt írták, hogy a veszélyhelyzet idején alkalmazandó védelmi intézkedések második üteméről szóló rendelet értelmében rendezvényt, gyűlést szervezni, tartani, és annak helyszínén tartózkodni tilos.
A rendőrség azt kéri, hogy az egészség védelméért mindenki tartsa be a szabályokat.
Kiss Róbert, a járvány elleni védekezésért felelős operatív törzs ügyeleti központjának vezetőhelyettese a pénteki online sajtótájékoztatón közölte: február 28-ára egy magánszemély egy közösségi oldalon gyülekezésre hívja fel a lakosságot.
Hangsúlyozta, hogy rendezvényt, gyűlést szervezni, tartani, annak helyszínén tartózkodni tilos. A résztvevők a csoportosulással saját és mások egészségét veszélyeztethetik, ezért Kiss Róbert mindenkit arra kért, hogy tartsa be a védelmi intézkedéseket.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 19. 13:00, kedd | Belföld
Hosszabb nyitva tartással készül a NAV a bevallás utolsó napjaira
2026. Május 19. 09:00, kedd | Belföld
A pénzügyminiszter június 30-ig vizsgálja felül a 2026. évi költségvetést
A kormány megállapítja, hogy Magyarország 2026. évi központi költségvetésének tényleges helyzete átláthatatlan, ezért elrendeli annak teljes körű és soron kívüli felülvizsgálatát
2026. Május 19. 07:12, kedd | Belföld
A végrehajtási rendszerről, a Dunaferr sorsáról, az azbesztszennyezésről is tárgyalt a kabinet
2026. Május 18. 12:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter feljelentést tesz, fidezses szóróanyagokat talált az egykori Építési és Közlekedési Minisztérium pincéjében
Továbbá 15-20 zsák ledarált iratot.
