Hírek
2018. Január 13. 05:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Több termékét is visszahívta az egyik áruház

A Metro Kereskedelmi Kft. minőségi hiba miatt kezdeményezte a szénsavmentes, 0,75 literes, üveges Szentkirályi ásványvíz visszahívását, valamint elővigyázatosságból felfüggesztette az 1 kilogrammos,
aro márkájú, füstölt lazac forgalmazását is, mert a termék érzékszervileg nem volt megfelelő - közölte a Metro Kereskedelmi Kft. a honlapján pénteken.
Az érintett Szentkirályi ásványvizet február 28-ig, az aro márkájú füstölt lazacot pedig január 31-ig vihetik vissza a vásárlók bármely Metro áruház vevőszolgálati osztályára, a termékek árát visszatérítik - tették hozzá.
A közlemény szerint az áruház az 5999881783148 vonalkóddal ellátott, 2018. augusztus 19., a 2018. augusztus 26., a 2018. szeptember 6., és a 2018. október 4. minőség megőrzési idővel rendelkező ásványvizeket, illetve a 5905912400373 vonalkóddal ellátott, 1 kilogrammos, aro lazacokat hívta vissza, utóbbiak 2018. január 20-ig, január 27-ig és január 31-ig őrzik meg a szavatosságukat.
Az áruház mindkét termék forgalmazását 2018. január 12-től felfüggesztette és visszahívja azokat a vásárlóitól.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 19. 07:53, kedd | Belföld
Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre
Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre - közölte a közlekedési vállalat az MTI-vel hétfőn.
2025. Augusztus 19. 07:51, kedd | Belföld
Kapu Tibor: 45 év után újra megmutattuk a tehetségünket a világnak
Mi, magyarok az ország minden tájáról, különböző intézményekből, különböző hátterekkel és tapasztalattal, de egyező céllal és hivatástudattal elértük azt, hogy 45 év után újra megmutassuk a tehetségünket a világnak
2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld
Az államtitkár szerint az új lakáshitel árkorlátai megakadályozzák az ingatlanok drágulását
A fix 3 százalékos lakáshitel programjának árkorlátai meg fogják akadályozni az ingatlanok drágulását a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára szerint.
2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter telefonon beszélt Szergej Lavrovval
Az amerikai külügyminiszter-helyettes után, tegnap este Szergej Lavrov orosz kollégámmal is - aki személyesen volt jelen az alaszkai csúcstalálkozón - váltottam pár szót telefonon - írta a külgazdasági és külügyminiszter a Facebook-oldal