Hírek
2018. Június 25. 07:19, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - fotó:facebook-com/efott
Több mint 100 fellépő és 200 program a 43. EFOTT-on

Több mint 100 fellépővel és 200 programmal készülnek s szervezők a 43. EFOTT-ra (Egyetemisták és Főiskolások Országos Turisztikai Találkozója) július 10. és 16. között
- mondta Maszlavér Gábor fesztiváligazgató az M1 aktuális csatornán vasárnap. A fesztiváligazgató megemlítette, hogy a családok éve alkalmából idén először kiemelt figyelmet fordítanak a gyerekekkel érkezőkre, a fesztiválra családi jegyek is vásárolhatók, a szervezők több gyerekprogrammal várják az érdeklődőket.
Elmondta: a fesztiválon mások mellett fellép a brit John Newman és Jessie J, az ausztrál DubFX, a belga Lost Frequencies, a Punnany Massif, a Halott Pénz, a Wellhello, Majka&Curtis, a Brains és az Irie Maffia.
Az EFOTT-nak a Velencei-tó partján egy 25 hektáros terület ad otthon, a fesztiválra várhatóan körülbelül 120 ezren látogatnak el - közölte Maszlavér Gábor.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 31. 13:00, szombat | Belföld
Maruzsa Zoltán: a magyar oktatási eredmények meghaladják a világ elitklubjának átlagát
A magyar oktatási eredmények meghaladják az Gazdasági Együttműködési és Fejlesztési Szervezet (OECD) átlagát, ami a világ elitklubja
2025. Május 30. 20:44, péntek | Belföld
NGM: a SZÉP-kártya jelentős segítség a magyar családoknak
A SZÉP-kártya jelentős segítség a magyar családoknak, áprilisban 14 százalékkal többet költöttek a kártyabirtokosok, mint egy évvel korábban - közölte a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) pénteken
2025. Május 30. 16:51, péntek | Belföld
Orbán Viktor: Ukrajna egy veszélyes ország
Az online csalásokban részt vevő bűnözői csoportok 80 százaléka ukrán háttérrel dolgozik, ukrán emberekből áll, Ukrajnában van a központjuk.
2025. Május 30. 12:29, péntek | Belföld
NAK-terméktanács: júliusig kell várni a mézédes magyar görögdinnyére
A megszokottnál később kezdődhet az idén a hazai dinnyeszezon, a hűvös tavasz miatt júliusig kell várni a mézédes magyar görögdinnyére, a termés várhatóan meghaladja majd a tavalyit