Hírek
2020. November 03. 05:00, kedd |
Külföld
Forrás: mti
Számszeríjjal végeztek az orosz kolbászkirállyal

Álarcos betörők számszeríjjal végeztek Vlagyimir Marugovval, az orosz \"kolbászkirályként\" emlegetett, ismert hús- és építőipari vállalkozóval Moszkvához közeli hétvégi házában - közölték hétfőn orosz hírügynökségek.
Marugov ingatlanába több ismeretlen hatolt be, és a feleségével együtt megkötözte az Isztrai járás területén található Anoszino községben. A támadók pénzt követeltek. A nőnek sikerült elmenekülnie és a szomszéd házból kihívnia a rendőröket, akik kiérkezésükkor azonban a férfit már holtan találták.
Az Interfax hírügynökség szerint az elkövetők által használt gépkocsit a hatóságok megtalálták. Az ügyben gyilkosság címén az orosz Nyomozó Bizottság (SZK) eljárást indított. A Rosszija 24 hírügynökség úgy értesült, hogy a nyomozók elsődleges feltételezése szerint a betörők rablás szándékával hatoltak be a házba a szaunán keresztül.
Vlagyimir Marugov több sikeresnek mondott hús- és építőipari cég tulajdonosa volt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 25. 07:51, hétfő | Külföld
Újabb területeket foglaltak el az oroszok Ukrajnában
Elfoglalta az orosz hadsereg Filaja települést az ukrajnai Dnyipropetrovszk megyében - közölte vasárnap a moszkvai védelmi minisztérium.
2025. Augusztus 23. 09:56, szombat | Külföld
Donald Trump két héten belül eldönti, milyen irányban lép tovább a háborút illetően
Donald Trump két héten belül dönt arról, hogy két lehetőség közül milyen irányban lép tovább az ukrajnai háborút illetően. Az amerikai elnök erről a Fehér Házban beszélt pénteken.
2025. Augusztus 22. 07:44, péntek | Külföld
Donyecki tisztségviselő: az orosz hadsereg áttörte Pokrovszk védelmét
Az orosz hadsereg áttörte az ukrán védelmet Pokrovszknál - közölte Igor Kimakovszkij, a \"Donyecki Népköztársaság vezetőjének tanácsadója csütörtökön az Pervij Kanal televíziós csatornán.