Hírek
2025. December 25. 10:23, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Szalay-Bobrovniczky Kristóf köszönetet mondott a magyar katonáknak
Karácsonyi üzenetében mondott köszönetet szerdán a magyar katonáknak Szalay-Bobrovniczky Kristóf.
"Kedves Bajtársaim! Az év végéhez közeledve, karácsony előtt szeretnék önöknek tiszta szívből köszönetet mondani azért a szolgálatért, amelyet a magyar emberek védelmében, az ő biztonságukért nap mint nap, egész évben tesznek" - fogalmazott a honvédelmi miniszter a közösségi oldalára feltöltött videóban.
Mint kiemelte, az elmúlt év is bizonyította, hogy a Magyar Honvédség ereje nemcsak a felszereltségében, hanem a magyar katonák elszántságában, felkészültségében, bajtársi összetartozásában van.
"Akár itthon, akár a határainkon túl teljesítenek szolgálatot, példát mutatnak mindenkinek bátorságból, elszántságból, hazaszeretetből. Karácsony idején különösen gondolunk azokra, akik távol töltik ezt az ünnepet szeretteiktől, a családjuktól. Tudják, hogy az ország számít önökre, és büszke önökre. Áldozatvállalásuk nem marad észrevétlen és nem marad köszönet nélkül"
- szögezte le Szalay-Bobrovniczky Kristóf.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 17. 11:00, kedd | Belföld
Semjén Zsolt: a KDNP az egyetlen történelmi párt
2026. Február 17. 07:16, kedd | Belföld
Orbán Viktor: aranykor köszöntött be az amerikai-magyar kapcsolatokban
Aranykor köszöntött be az Egyesült Államok és Magyarország közötti kapcsolatokban
2026. Február 16. 13:00, hétfő | Belföld
Magyarország és Szlovákia Horvátországhoz fordult az orosz kőolajszállítás lehetővé tétele érdekében
Mivel Ukrajna továbbra sem indította újra a tranzitot a Barátság kőolajvezetéken, Magyarország és Szlovákia Horvátországhoz fordult az orosz kőolajszállítás lehetővé tétele érdekében az Adria-kőolajvezetéken keresztül
2026. Február 16. 11:00, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter: Marco Rubio a béke megteremtésének lehetőségéről tárgyal Budapesten
A béke megteremtésének lehetőségéről és a magyar-amerikai kapcsolatokról tárgyal majd Budapesten Marco Rubio amerikai külügyminiszter
