Hírek
2019. Január 30. 08:59, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Öt kiló droggal ült taxiba – Három dílert fogtak el
Kábítószer-kereskedelem bűntett miatt őrizetbe vettek három külföldi férfit kedden délután Budapesten - tudatta a rendőrség szerda hajnalban honlapján.
A bűnözés elleni osztály nyomozói több mint öt kilogramm marihuánát foglaltak le.
A tájékoztatás szerint egy 31 éves albán férfi továbbértékesítés céljából átvett öt kilogramm marihuánát egy macedón és egy koszovói férfitől egy csepeli parkolóban. Az albán férfi a kábítószerrel együtt taxiba ült. A rendőrök Budapest XI. kerületében, a Hauszmann Alajos utcában megállították a taxit, és elfogták az albán férfit. Még aznap este elfogták a férfi társait is - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 23. 07:30, szerda | Belföld
Ma este hirdetik ki a felsőoktatási ponthatárokat
Szerdán este hirdetik ki a felsőoktatási ponthatárokat - mondta el Varga-Bajusz Veronika felsőoktatásért, szak- és felnőttképzésért, fiatalokért felelős államtitkár a Kossuth rádió műsorában kedden.
2025. Július 22. 07:35, kedd | Belföld
Felújítás miatt négy hétre bezár a Keleti pályaudvar
Felújítás miatt augusztus 25-től négy hétre bezár a Keleti pályaudvar - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebookon hétfőn közzétett videóban.
2025. Július 22. 07:33, kedd | Belföld
Magyarország és Szerbia új kőolajvezetéket épít a két ország között
Magyarország, a rezsicsökkentés vívmányainak megóvása érdekében, új kőolajvezetéket épít Szerbiával, amely akár már 2027-ben működésbe léphet - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter hétfőn Budapesten.
2025. Július 22. 07:28, kedd | Belföld
Szijjártó Péter reméli, hogy az amerikai-orosz birkózó mérkőzések enyhülést hoznak a két ország kapcsolatában
A pingpong-diplomácia egyszer már bejött az 1970-es években, így remélhetőleg a kedden Budapesten rendezendő amerikai-orosz birkózó mérkőzések is enyhülést fognak hozni a két ország kapcsolatában