Hírek
2021. Szeptember 13. 08:57, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Óriási értékben találtak hamis parfümöket egy teherautóban
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársai 2400 üveg, 90 millió forint értékű hamis parfümöt találtak egy teherautó rakterében az M1-es autópálya komáromi szakaszán.
A pénzügyőrök egy szlovák teherautót ellenőriztek, ami a fuvarlevél szerint két raklap árut szállított Romániából Franciaországba. A fuvarokmányon nem szerepelt az áru megnevezése, ezért a jármű átvizsgálása mellett döntöttek - közölte a NAV hétfőn az MTI-vel.
A raktérben lévő, fekete fóliába tekert szállítmányban luxusmárkák jelzésével ellátott parfümöket találtak. A pénzügyőrök a hamis parfümöket lefoglalták és iparjogvédelmi jogok megsértése miatt eljárást indítottak - áll a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 03. 15:00, péntek | Belföld
Gajdos László: szabályszegő és egészséget veszélyeztető üzemeknek nincs helyük Magyarországon
2026. Július 03. 14:00, péntek | Belföld
Sándor-palota: a Velencei Bizottság tagjaival tárgyalt az államfő Budapesten
Sulyok Tamás köztársasági elnök csütörtökön a Velencei Bizottság tagjaival tárgyalt Budapesten - tájékoztatta a Sándor-palota az MTI-t.
2026. Július 03. 13:00, péntek | Belföld
Kormányszóvivő: október 22-én nyilvánosak lesznek az elmúlt rendszer egyes titkosszolgálati iratai
2026. Július 03. 07:28, péntek | Belföld
Magyar Péter: az iskolakezdési támogatás első részletét augusztus végéig utalják
Az iskolakezdési támogatás első részletét, 50 ezer forintot augusztus 24-ig utalja a Magyar Államkincstár - közölte a miniszterelnök csütörtökön a Facebook-oldalán közzétett videójában.
