Városlista
2026. február 17, kedd - Donát

Hírek

2025. Október 31. 08:04, péntek | Belföld
Forrás: MTI

Orbán Viktor: lesz 14. havi nyugdíj

Orbán Viktor: lesz 14. havi nyugdíj

Lesz 14. havi nyugdíj - jelentette be Orbán Viktor kormányfő csütörtök este a Facebook-oldalán.

A miniszterelnök a bejegyzése alatt látható videóban elmondta, az előző napi kormányülésen hosszú vita volt erről a kérdésről, de eldöntötték, hogy lesz 14. havi nyugdíj, annak a bevezetési rendjén dolgozik most a kormány.

Döntöttek továbbá a szociális és a kulturális ágazat 15 százalékos béremeléséről, a nevelőszülőknek járó juttatás megduplázásáról, az állami gondozásban élő gyermekek helyzetének javításáról szóló akciótervről, valamint az árrésstop meghosszabbításáról és kiterjesztéséről 14 további élelmiszerre - ismertette Orbán Viktor a videóban.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 17. 11:00, kedd | Belföld

Semjén Zsolt: a KDNP az egyetlen történelmi párt

2026. Február 17. 07:16, kedd | Belföld

Orbán Viktor: aranykor köszöntött be az amerikai-magyar kapcsolatokban

Aranykor köszöntött be az Egyesült Államok és Magyarország közötti kapcsolatokban

2026. Február 16. 13:00, hétfő | Belföld

Magyarország és Szlovákia Horvátországhoz fordult az orosz kőolajszállítás lehetővé tétele érdekében

Mivel Ukrajna továbbra sem indította újra a tranzitot a Barátság kőolajvezetéken, Magyarország és Szlovákia Horvátországhoz fordult az orosz kőolajszállítás lehetővé tétele érdekében az Adria-kőolajvezetéken keresztül

2026. Február 16. 11:00, hétfő | Belföld

Szijjártó Péter: Marco Rubio a béke megteremtésének lehetőségéről tárgyal Budapesten

A béke megteremtésének lehetőségéről és a magyar-amerikai kapcsolatokról tárgyal majd Budapesten Marco Rubio amerikai külügyminiszter