Hírek
2015. Június 29. 07:12, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Nyárias idővel kezdődik a július
A következő napokban már kevesebb helyen várható csapadék. Sok napsütéssel és felmelegedéssel kezdődik a július, a hétvégén akár 34 Celsius-fok is lehet.
Hétfőn eleinte a középső országrészben, délután már inkább keleten várható záporeső. Elsősorban az Északi-középhegység térségében helyenként zivatar is lehet. Több napsütés a Nyugat-Dunántúlon valószínű. A legalacsonyabb hőmérséklet többnyire 13-17, a legmagasabb hőmérséklet 23-28 fok között valószínű.
Kedden délelőtt a Dunától keletre néhol előfordulhat zápor, esetleg zivatar, majd délután az Alpokalja térségébe sodródhat be egy-két zápor nyugat felől. A leghidegebb órákban 10-16 fok lehet. Nappal 24-29 fokig melegszik a levegő.
Július elsején, szerdán a sok napsütést csak néhány gomolyfelhő zavarja meg, csapadék nem valószínű. A minimumhőmérséklet 10-16 fok között valószínű. Napközben 26-30 fokig melegszik a levegő.
Csütörtökön is sok napsütésre lehet számítani. A legalacsonyabb hőmérséklet 12-17, a legmagasabb hőmérséklet 26-31 fok között alakul.
A hétvégén, pénteken, szombaton és vasárnap is felhő- és csapadékmentes idő várható. Pénteken a leghidegebb órákban 13-18 fok, nappal 28-31 fok várható. A legalacsonyabb hőmérséklet szombaton 14-19, vasárnap 15-20 fok között alakul. Napközben szombaton 28-32, vasárnap 30-34 fokig melegszik a levegő - olvasható az előrejelzésben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 16. 08:34, vasárnap | Belföld
MÁV: december 14-től érvényes az új menetrend, egyes vonalakon bővülhetnek a szolgáltatások
2025. November 16. 08:31, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor nagyon megdicsérte saját kormányzását
A miniszterelnök szerint Magyarországon van az egyik legstabilabb és leghatékonyabb kormányzás Európában.
2025. November 15. 08:37, szombat | Belföld
Magyar Levente: a tervezett ütemben épül Magyarország tengeri kikötője Triesztben
2025. November 15. 08:36, szombat | Belföld
A nemzeti konzultáció kitöltését kéri a miniszterelnök
Most még időben vagyunk, elmondhatjuk a véleményünket a brüsszeli bürokraták és a magyar baloldal háborús gazdasági terveiről - véli Orbán Viktor.
