Városlista
2025. május 22, csütörtök - Júlia, Rita

Hírek

2012. Május 04. 14:23, péntek | Bulvár
Forrás: STOP / Orange

Nem unja még a cicibomba?

Nem unja még a cicibomba?

Az egykori szupermodell úgy tűnik, harmadszor is megteszi "sírig tartó" fogadalmát.

A valóságshow-hősből üzletasszonnyá avanzsált Price-nak ezúttal egy argentin modell, Leandro Penna a szíve választottja, aki egy romantikus, síelős kiruccanáson kérte meg a kezét.

"A hír igaz, ők valóban jegyesek. Leandro a síelés során tette fel a kérdést és Katie igent mondott. Viszont igyekeztek minél tovább titokban tartani, így csak a mennyasszony gyermekeinek árulták el először" - közölte a szépség egyik ismerőse.
"Egyelőre nincs nagy kapkodás az esküvőt illetően. Mindketten nyugodtak, hagyják, hogy az élet sodorja őket előre a nagy nap felé" - tette hozzá a bennfentes.

A párocska 2011 elején találkozott Sir Elton John Oscar-buliján, Los Angelesben, alig pár hónappal azt követően, hogy Price elvállt második férjétől, a ketrecharcos Alex Reidtől. Az a frigy kereken egy évig tartott.

Katie eddigi leghosszabb és egyúttal legismertebb kapcsolata első férjéhez, az ausztrál zenész Peter Andre-hoz köthető. Négy évig voltak házasok, mely idő alatt két közös gyermekük született.

Orange / STOP

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Bulvár

A kormány szerint egyre több Voks levél tűnik el

Egyre több jelzés érkezik a kormányzathoz arról, hogy a megtörtént kézbesítés ellenére nem érkeznek meg a címzettekhez azok a Voks 2025 szavazólapok, amelyeken Ukrajna uniós csatlakozásáról nyilváníthatnak véleményt a választópolg

2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Bulvár

Újra megnyílt az állatsimogató a Fővárosi Állat- és Növénykertben

Megszűntek azok a korlátozások, amelyeket még márciusban vezettek be a száj- és körömfájásjárvány miatt, így újra látogatható az állatsimogató, illetve az Ausztrál-ösvény lakói közé is újra bemehet a közönség

2025. Május 19. 07:29, hétfő | Bulvár

Pajtalátogatásokkal és fényinstallációkkal mutatják be a csűrök és pajták világát az Őrségben

Pajtalátogatások, fényinstallációk és előadások mutatják be a csűrök és pajták világát a Kandela programsorozat keretében Szalafőn, Pityerszeren és Őriszentpéteren május 23. és 25. között.

2025. Május 14. 07:17, szerda | Bulvár

Cannes - Megkezdődött a 78. cannes-i fesztivál