Hírek
2013. Április 07. 16:09, vasárnap |
Bulvár
Forrás: ujasz.hu
Nem engedték meg ByAlexnak a svéd dalszöveget

ByeAlex a Facebookon osztotta meg kiadója közleményét az eurovíziós fellépés dalszövegével kapcsolatban.
"Mivel ByeAlex Kedvesem című dalának magyar nyelvű, svéd refrénű verziója a hivatalos határidő után készült csak el, ezért az EBU (European Broadcasting Union) már nem tudta elfogadni azt. Így ByeAlex - Kedvesem (Zoohacker Remix) című dala teljes hosszában magyar nyelven fog elhangozni május 16-án, és reméljük 18-án, Malmőben az Eurovíziós Dalversenyen. Hogy kárpótoljuk azokat, akik így hallgatták volna meg a dalt, ezt a verziót is feltöltöttük a CLS Kiadó youtube csatornájára" - írták.
Így tehát már biztos, hogy teljesült az énekes álma, és a 2013-as Eurovíziós Dalfesztiválon magyar dalszöveggel énekelhet.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 26. 10:05, szombat | Bulvár
A Magyar Posta tematikus személyes bélyeget bocsátott ki Buzánszky Jenő tiszteletére
A Magyar Posta tematikus személyes bélyeget bocsátott ki Buzánszky Jenő születésének 100. évfordulója alkalmából.
2025. Július 26. 09:56, szombat | Bulvár
Ma rendezik a 200. balatonfüredi Anna-bált
Ma rendezik a 200. balatonfüredi Anna-bált, amelyre a szervezők minden eddiginél több, 760 bálozót várnak.
2025. Július 25. 07:47, péntek | Bulvár
Elhunyt Hulk Hogan
Elhunyt a világhírű pankrátor, Hulk Hogan, aki nagyban hozzájárult a WWE sikeréhez – írja a New York Post.
2025. Július 24. 07:33, csütörtök | Bulvár
Elhunyt Ozzy Osbourne, a Black Sabbath legendás énekese
Elhunyt 76 éves korában Ozzy Osbourne, a brit Black Sabbath heavymetál zenekar legendás énekese - közölte kedden a BBC a többszörös Grammy-díjas művész családjának közleményére hivatkozva.