Hírek
2018. Február 12. 07:35, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Négy embert vittek kórházba szén-monoxid-mérgezés gyanúja miatt Budapesten
Négy embert vittek kórházba szén-monoxid-mérgezés gyanújával vasárnap este Budapest XII. kerületében - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-vel.
Szén-monoxid-mérgezés gyanúja miatt riasztották a fővárosi hivatásos tűzoltókat egy XII. kerületi, Hangya utcai lakáshoz - olvasható a közleményben. Az ingatlanban négyen lettek rosszul, két lakó és ketten a segítségükre érkező mentősök közül. Őket kórházba vitték.
A tűzoltók kimutatták a szén-monoxid jelenlétét a lakásban. A helyszínen vannak a gázszolgáltató munkatársai is.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 02. 10:14, péntek | Belföld
Változékony idő várható az új év első hétvégéjén
2026. Január 02. 10:12, péntek | Belföld
NAV: elérhetők az édesanyáknak és a családoknak járó kedvezményekről szóló adóelőleg-nyilatkozatok
Már elérhetők az édesanyáknak és a családoknak járó kedvezményekről szóló adóelőleg-nyilatkozatok - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) csütörtökön az MTI-t.
2026. Január 01. 09:48, csütörtök | Belföld
Már több mint 20 ezer fiatal jutott lakáshoz az Otthon Start Programnak köszönhetően
2026. Január 01. 09:48, csütörtök | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint az 1. héten megtartott ötös lottó számsorsoláson, a Szilveszteri Szuperlottón a következő számokat húzták ki:
