Hírek
2024. Április 12. 06:00, péntek |
Belföld
Forrás: MTI
Menczer Tamás Gyurcsányt és Márki-Zayt is belelátja Magyar Péterbe

Magyar Péter úgy hazudik, mint Gyurcsány Ferenc, a DK elnöke, egykori miniszterelnök és azon az úton megy, mint Márky-Zay Péter korábbi ellenzéki miniszterelnök-jelölt
- jelentette ki a Fidesz-KDNP kommunikációs igazgatója a Facebook-oldalára feltöltött videóban csütörtökön.
Menczer Tamás felidézte, Magyar Péter egy hónappal ezelőtt arra a kérdésre, tervez-e fellépni a politikai porondra, azt nyilatkozta, hogy "szerinte ez még viccnek is rossz". Menczer Tamás szerint mivel azóta a jogász ezt mégis megtette és még azt is bejelentette, hogy egy párt segítségével indulni kíván a június 9-i európai parlamenti választáson, egyértelműen kiderült, hogy hazudott.
A kormánypártok kommunikációs igazgatója úgy fogalmazott, miközben a Diákhitel Központ korábbi vezetője azt állította: "a látszatát is el kell kerülni annak, hogy valaki külföldről vagy külföldi segítséggel akarja megdönteni a kormányt", barátnője bevallotta, hogy "a külföldiek - értsd amerikaiak - ott vannak mögötte", vagyis "Magyar Péter ebben is hazudott".
"Úgy hazudik, mint Gyurcsány és azon az úton megy, ugyanazt csinálja, mint amit Márky-Zay is csinált" - hangoztatta a Fidesz-KDNP kommunikációs igazgatója.
Menczer Tamás szerint ez azért is nagyon veszélyes, mert "Márki-Zay Péter magyar katonákat küldene a háborúba". A kormánypárti politikus ezzel kapcsolatban videójában felidézte az ellenzék egykori miniszterelnök-jelöltjének korábbi nyilatkozatát.
Menczer Tamás azt mondta, "a NATO most éppen a háború irányába megy, de nekünk nem kell mennünk, ugyanis a NATO egy védelmi és nem egy támadó katonai szövetség".
Védjük meg Magyarország békéjét és biztonságát és küldjünk június 9-én Brüsszelbe olyanokat, akiknek valóban Magyarország és Magyarország békéje a legfontosabb - hangoztatta, hozzáfűzve, hogy a Fidesz és a KDNP a béke pártján áll.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 11. 07:42, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország és Románia történelmi jelentőségű gázszolidaritási megállapodást kötött
2025. Március 11. 07:36, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a száj- és körömfájás fertőzés továbbterjedését meg kell akadályozni
A száj- és körömfájás fertőzés továbbterjedését meg kell akadályozni, ezért minden állattartó kövesse a hatóságok utasításait – kérte a miniszterelnök Facebook-oldalára hétfőn feltöltött videójában.
2025. Március 10. 10:29, hétfő | Belföld
Mától folyamatosan érkeznek a gépjárműadós határozatok
A befizetési határidő április 15. A több, mint 3,3 millió érintett közül elsőként azok kapják meg a határozatot, akik letöltötték a NAV-Mobilt.
2025. Március 10. 07:39, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: Ukrajna uniós tagsága összedönti az európai gazdaságot, ezért ennek nem szabad megtörténnie!
Ukrajna uniós tagsága összedönti az európai gazdaságot, ezért ennek nem szabad megtörténnie - véli a miniszterelnök.