Hírek
2020. Április 18. 08:48, szombat |
Belföld
Forrás: mti - fotó: MTI/Mihádák Zoltán
Megöltek egy férfit Budapesten

Megöltek egy férfit Budapesten, a Terézvárosban - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) péntek éjjel a police.hu oldalon.
Mint írják, a Budapesti Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába pénteken 18 óra 25 perckor érkezett bejelentés arról, hogy a VI. kerületi Bajza utca egyik lakásában egy elhunyt férfit találtak.
A BRFK rendőrei a helyszínen megállapították, hogy a férfi halálát idegenkezűség okozta.
A BRFK Életvédelmi Osztálya emberölés bűntett gyanúja miatt indított nyomozást ismeretlen tettes ellen, az elkövető felkutatása folyamatban van.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 06. 13:00, vasárnap | Belföld
Hubai Imre: a gazdáknak ingyenesen biztosított öntözővíz az aszállyal szembeni védekezés kulcsfontosságú eleme
A gazdáknak ingyenesen biztosított öntözővíz az aszállyal szembeni védekezés kulcsfontosságú eleme - közölte az Agrárminisztérium mezőgazdaságért felelős államtitkára szombaton Kiskörén.
2025. Július 06. 09:40, vasárnap | Belföld
Sokan megsérültek a 442-es úton hajnalban történt buszbalesetben
Az elsődleges információink szerint 19-en sérültek meg a 442-es főúton
2025. Július 06. 08:18, vasárnap | Belföld
Hőség - Meteorológia: zivatarokra és magas középhőmérsékletre kell készülni vasárnap
Változás következik be az időjárásban: vasárnap zivatarokra kell készülni elsősorban a Dunántúlon és 27 Celsius-fok felett alakulhat a napi középhőmérséklet az ország déli részén, emellett nagyon erős lesz az UV-B-sugár
2025. Július 05. 20:27, szombat | Belföld
MÁV-csoport: további vonalakon bővül az éjszakai közlekedés a metrók üzemidő-bővítéséhez kapcsolódva
A MÁV-csoport több vasútvonalon új járatokat indít, illetve módosítja a menetrendet, szombattól bővíti az éjszakai szolgáltatást.