Hírek
2022. Március 24. 06:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti/fotó: MTI/Donka Ferenc
Megölte édesanyját egy kiskunhalasi férfi
Egy vita során szerda délelőtt megölte idős édesanyját egy férfi Kiskunhalason - tudatta a rendőrség a honlapján.
A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság közlése szerint egy 57 éves kiskunhalasi férfi összeveszett édesanyjával a közös lakásukban, majd a szóváltás közben megölte a 81 éves asszonyt.
A rendőrök - akiket egy szomszéd értesített a veszekedésről - az áldozatot a Kossuth utcai társasház lakásában találták meg, ahol elfogták a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható férfit.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 19. 09:00, kedd | Belföld
A pénzügyminiszter június 30-ig vizsgálja felül a 2026. évi költségvetést
A kormány megállapítja, hogy Magyarország 2026. évi központi költségvetésének tényleges helyzete átláthatatlan, ezért elrendeli annak teljes körű és soron kívüli felülvizsgálatát
2026. Május 19. 07:12, kedd | Belföld
A végrehajtási rendszerről, a Dunaferr sorsáról, az azbesztszennyezésről is tárgyalt a kabinet
2026. Május 18. 12:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter feljelentést tesz, fidezses szóróanyagokat talált az egykori Építési és Közlekedési Minisztérium pincéjében
Továbbá 15-20 zsák ledarált iratot.
2026. Május 18. 11:00, hétfő | Belföld
A közöny és a gyűlölet elleni küzdelem fontosságát hangsúlyozták az Élet menete szónokai
A közöny és a gyűlölet elleni küzdelem, valamint az emlékezés fontosságát hangsúlyozták az Élet menete rendezvény szónokai vasárnap délután Budapesten.
