Hírek
2018. Október 06. 05:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Magyarországra látogat a török államfő
Áder János köztársasági elnök meghívására kétnapos látogatásra Magyarországra érkezik Recep Tayyip Erdogan török államfő hétfőn. Útjára elkíséri felesége, Emine Erdogan
- közölte a Köztársasági Elnöki Hivatal pénteken az MTI-vel. Áder János hétfő délután fogadja a Szent György téren Recep Tayyip Erdogant - írták. Szintén hétfőn találkozik a török elnök Orbán Viktor miniszterelnökkel.
Kedden délelőtt rendezik Budapesten - a Magyar Nemzeti Kereskedőház szervezésében - a Magyarország-Törökország Üzleti Fórumot, amelynek nyitóbeszédét Recep Tayyip Erdogan mondja el. Az eseményen több mint százötven magyar és török vállalkozás folytat majd kétoldalú üzleti tárgyalásokat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 17. 07:16, kedd | Belföld
Orbán Viktor: aranykor köszöntött be az amerikai-magyar kapcsolatokban
Aranykor köszöntött be az Egyesült Államok és Magyarország közötti kapcsolatokban
2026. Február 16. 13:00, hétfő | Belföld
Magyarország és Szlovákia Horvátországhoz fordult az orosz kőolajszállítás lehetővé tétele érdekében
Mivel Ukrajna továbbra sem indította újra a tranzitot a Barátság kőolajvezetéken, Magyarország és Szlovákia Horvátországhoz fordult az orosz kőolajszállítás lehetővé tétele érdekében az Adria-kőolajvezetéken keresztül
2026. Február 16. 11:00, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter: Marco Rubio a béke megteremtésének lehetőségéről tárgyal Budapesten
A béke megteremtésének lehetőségéről és a magyar-amerikai kapcsolatokról tárgyal majd Budapesten Marco Rubio amerikai külügyminiszter
2026. Február 16. 09:00, hétfő | Belföld
Változékony, szeles idő várható a héten, csütörtökön jelentős mennyiségű csapadék érkezhet
A hét elején lassú melegedés kezdődik, a hőmérséklet csúcsértéke 3 és 9 Celsius-fok között alakul, de elszórtan előfordulhat eső, havas eső, hó.
