Hírek
2012. Július 09. 09:56, hétfő |
Sport
Forrás: MTI
London 2012 - Póta Georgina a kiemeltek között
Póta Georginát a 23. helyen emelték ki egyesben a londoni olimpia asztalitenisz-tornáján, s ez azt jelenti, hogy csak a 2. fordulóban kell majd először szerepelnie.
A szabályok szerint a 17-32. helyen rangsorolt játékosok csak ebben a körben kapcsolódnak be a küzdelmekbe, itt már a legjobb 32 közé jutás lesz a tét.
A nemzetközi szövetség tájékoztatása szerint a másik három magyar játékos - Tóth Krisztina (37. a 69 női induló között), Pattantyús Ádám (35./69) és Zwickl Dániel (52./69) - már a verseny elejétől asztalhoz áll.
Az asztalitenisz-torna sorsolását július 25-én tartják, a küzdelmek pedig három nappal később kezdődnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 04. 08:56, szombat | Sport
Vb-2026 - A nyolcaddöntőbe jutásért: Argentína - Zöld-foki Köztársaság 3-2, hosszabbítás után
A címvédő argentin válogatott csak hosszabbításban győzte le 3-2-re az újonc zöld-foki csapatot pénteken a labdarúgó-világbajnokság nyolcaddöntőbe jutásért rendezett miami mérkőzésén.
2026. Július 03. 08:00, péntek | Sport
Vb-2026 - A portugálok fordítottak a horvátok ellen, és a nyolcaddöntőben folytatják
A portugál válogatott a második félidő elején hátrányba került, végül azonban 2-1-re legyőzte a horvátokat csütörtökön a labdarúgó-világbajnokság nyolcaddöntőbe jutásért rendezett mérkőzésén Torontóban.
2026. Július 02. 13:00, csütörtök | Sport
Labdarúgó NB II - Portugál hátterű tulajdonosa lett a Videoton FC-nek
Portugál hátterű, az Egyesült Államokban bejegyzett tulajdonosa lett a Videoton FC-nek, miután a város közgyűlése szerdán zárt ülésen a három jelentkező közül a Final Third LLC. 775 millió forintos ajánlatát fogadta el.
2026. Július 02. 06:44, csütörtök | Sport
Vb-2026 - Belgium kétgólos hátrányból felállva jutott 16 közé Szenegál ellen
A belga válogatott kétgólos hátrányból fordítva hosszabbításban 3-2-re legyőzte a szenegáli csapatot szerdán a labdarúgó-világbajnokság nyolcaddöntőbe jutásért rendezett seattle-i mérkőzésén.
