Hírek
2021. December 30. 18:13, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Letartóztattak egy férfit, aki szenteste megkéselte ismerősét
Letartóztatott a bíróság egy 35 éves férfit, aki mellkason szúrta ismerősét szenteste Sümegen - közölte a Veszprém Megyei Főügyészség csütörtökön az MTI-vel.
Azt írták: a két férfi a sértett sümegi lakásán együtt italozott, majd este az ittas állapotban lévő elkövető minden indok nélkül egy 13 centiméter pengehosszúságú késsel mellkason szúrta vendéglátóját, aki ettől eszméletét vesztette.
A gyanúsított ezután elment a lakásból, a sértett pedig csak több óra múlva tudta értesíteni egy hozzátartozóját a történtekről. A megkéselt férfit a mentők kórházba szállították, ahol a mellüreget is megnyitó szúrás okozta életveszélyt többórás műtéttel tudták elhárítani.
Az őrizetbe vett elkövető ellen életveszélyt okozó testi sértés miatt indult eljárás, az ügyészség indítványára pedig a Veszprémi Járásbíróság egy hónapra elrendelte a letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 19. 09:00, kedd | Belföld
A pénzügyminiszter június 30-ig vizsgálja felül a 2026. évi költségvetést
A kormány megállapítja, hogy Magyarország 2026. évi központi költségvetésének tényleges helyzete átláthatatlan, ezért elrendeli annak teljes körű és soron kívüli felülvizsgálatát
2026. Május 19. 07:12, kedd | Belföld
A végrehajtási rendszerről, a Dunaferr sorsáról, az azbesztszennyezésről is tárgyalt a kabinet
2026. Május 18. 12:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter feljelentést tesz, fidezses szóróanyagokat talált az egykori Építési és Közlekedési Minisztérium pincéjében
Továbbá 15-20 zsák ledarált iratot.
2026. Május 18. 11:00, hétfő | Belföld
A közöny és a gyűlölet elleni küzdelem fontosságát hangsúlyozták az Élet menete szónokai
A közöny és a gyűlölet elleni küzdelem, valamint az emlékezés fontosságát hangsúlyozták az Élet menete rendezvény szónokai vasárnap délután Budapesten.
