Hírek
2018. Február 07. 11:08, szerda |
Belföld
Forrás: mti - Fotó: illusztráció
Korlátozzák a kamionforgalmat a 86-os főúton
Korlátozzák a kamionforgalmat a 86-os főút Rédics és Körmend közötti szakaszán - közölte honlapján szerdán délelőtt a Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság.
A 7,5 tonnánál nagyobb össztömegű járművek az intenzív havazás miatt nem hajthatnak fel a 86-os főút Rédics és Körmend közötti szakaszára.
Egyed László, az igazgatóság szóvivője az MTI érdeklődésére elmondta: a Rédics felé vezető szakaszt a körmendi körforgalomnál zárják le, a Szombathely irányából várhatóan feltorlódó kamionokat a főút Körmend felé vezető kétszer kétsávos egyenes szakaszán a külső sávban várakoztatják, ha ez megtelik, a szombathelyi körgyűrű több sávos szakaszán jelölnek ki számukra további helyeket.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 03. 15:00, péntek | Belföld
Gajdos László: szabályszegő és egészséget veszélyeztető üzemeknek nincs helyük Magyarországon
2026. Július 03. 14:00, péntek | Belföld
Sándor-palota: a Velencei Bizottság tagjaival tárgyalt az államfő Budapesten
Sulyok Tamás köztársasági elnök csütörtökön a Velencei Bizottság tagjaival tárgyalt Budapesten - tájékoztatta a Sándor-palota az MTI-t.
2026. Július 03. 13:00, péntek | Belföld
Kormányszóvivő: október 22-én nyilvánosak lesznek az elmúlt rendszer egyes titkosszolgálati iratai
2026. Július 03. 07:28, péntek | Belföld
Magyar Péter: az iskolakezdési támogatás első részletét augusztus végéig utalják
Az iskolakezdési támogatás első részletét, 50 ezer forintot augusztus 24-ig utalja a Magyar Államkincstár - közölte a miniszterelnök csütörtökön a Facebook-oldalán közzétett videójában.
