Hírek
2013. Október 10. 13:38, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Kisebb földrengést mértek Márianosztránál
Kisebb, a Richter-féle skálán mérve 2,5-ös erősségű földrengést mértek Márianosztránál csütörtök hajnalban. tájékoztatta a Magyar Tudományos Akadémia Kövesligethy Radó Szeizmológiai Obszervatóriuma az MTI-vel.
A Pest megyei település közelében hajnali négy óra után két perccel mérték a földmozgást, négy kilométeres mélységben.
Közölték, a földrengést a helyiek is érzékelték, ám károkról az obszervatóriumba nem érkezett bejelentés.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 02. 10:14, péntek | Belföld
Változékony idő várható az új év első hétvégéjén
2026. Január 02. 10:12, péntek | Belföld
NAV: elérhetők az édesanyáknak és a családoknak járó kedvezményekről szóló adóelőleg-nyilatkozatok
Már elérhetők az édesanyáknak és a családoknak járó kedvezményekről szóló adóelőleg-nyilatkozatok - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) csütörtökön az MTI-t.
2026. Január 01. 09:48, csütörtök | Belföld
Már több mint 20 ezer fiatal jutott lakáshoz az Otthon Start Programnak köszönhetően
2026. Január 01. 09:48, csütörtök | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint az 1. héten megtartott ötös lottó számsorsoláson, a Szilveszteri Szuperlottón a következő számokat húzták ki:
