Hírek
2017. December 14. 07:29, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Kigyulladt egy családi ház Bátonyterenyén, egy ember meghalt
Kigyulladt egy családi ház csütörtök hajnalban a Nógrád megyei Bátonyterenyén, az oltási munkálatok közben a tűzoltók egy holttestet találtak - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-vel.
A helyi és a salgótarjáni hivatásos tűzoltóknak sikerült elfojtaniuk a tűzet a mintegy 90 négyzetméteres házban, amelyből három gázpalackot is kihoztak - tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 04. 08:56, szombat | Belföld
Kapitány István: a paksi atomerőmű elkezdte visszaemelni a teljesítményét
A Duna vízhőmérséklete lecsökkent annyira, hogy a Paksi atomerőmű pénteken elkezdhette visszaemelni a teljesítményét - írta Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter Facebook-oldalán.
2026. Július 03. 15:00, péntek | Belföld
Gajdos László: szabályszegő és egészséget veszélyeztető üzemeknek nincs helyük Magyarországon
2026. Július 03. 14:00, péntek | Belföld
Sándor-palota: a Velencei Bizottság tagjaival tárgyalt az államfő Budapesten
Sulyok Tamás köztársasági elnök csütörtökön a Velencei Bizottság tagjaival tárgyalt Budapesten - tájékoztatta a Sándor-palota az MTI-t.
