Hírek
2018. December 02. 16:30, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
Kalapáccsal ütötte arcon a járókelőt

Súlyos testi sértés kísérletének megalapozott gyanúja miatt nyomoz a 28 éves férfi ellen a Siklósi Rendőrkapitányság.
Egy villányi férfi tett bejelentést a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába november 30-án 19 óra körül arról, hogy Beremenden, a Táncsics Mihály utcában egy férfi őt minden előzmény nélkül egy kalapáccsal arcon ütötte. A rendőrök a helyszínen megállapították, hogy a 28 éves helyi férfi a szóváltásba keveredett édesapja segítségére sietett a kezében tartott kalapáccsal, amikor a bejelentőt megütötte. A bántalmazót a rendőrök elfogták, majd előállították, és kihallgatták gyanúsítottként, a bűncselekmény elkövetését elismerte.
Ellene súlyos testi sértés bűntett kísérletének megalapozott gyanúja miatt nyomoz a Siklósi Rendőrkapitányság.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 21. 07:30, szerda | Belföld
Hosszú távú járatok teljesítésére képes repülőt vett át a Wizz Air
Átvette első, hosszú távú járatok teljesítésére képes Airbus-repülőjét a gyártótól a Wizz Air – közölte a légitársaság kedden az MTI-vel.
2025. Május 21. 07:29, szerda | Belföld
Több mint négyszáz méternyi földkábelt lopott két férfi, egyiküket letartóztatta a bíróság
A bíróság letartóztatott egy férfit, aki társával 410 méternyi, összesen 5,5 millió forint értékű telekommunikációs földkábelt ásott ki és lopott el Tiszabura közelében -
2025. Május 20. 07:21, kedd | Belföld
NAV: még egy napig lehet módosítani az szja-bevallási tervezetet
2025. Május 20. 07:17, kedd | Belföld
Az Integritás Hatóság két uniós támogatással kapcsolatos ügyben is költségvetési csalás miatt tett feljelentést
Két ügyben, összesen mintegy 180 millió forintnyi európai uniós támogatás kapcsán tett feljelentést az Integritás Hatóság költségvetési csalás gyanúja miatt - tudatta a hatóság kommunikációs vezetője közleményben az MTI-vel.