Hírek
2018. December 16. 18:55, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Jónak lenni jó! - Este hat óráig mintegy 70 millió forint gyűlt össze

Vasárnap 18 óráig mintegy 70 millió forint gyűlt össze a közmédia Jónak lenni jó! című egész napos jótékonysági műsorában,
amely az 1-es típusú cukorbetegségben szenvedő gyerekek és fiatalok támogatására, táboroztatásának segítésére gyűjt.
Egy névtelen adakozó 6 millió forinttal, a Mészáros-csoport 20 millió forinttal járult hozzá a jótékonysági kezdeményezéshez.
A 13630-as telefonszámon hívásonként 250 forinttal lehet támogatni a jótékonysági akciót, a megvásárolható és a licitre bocsátott tárgyak a https://www.mediaklikk.hu/musor/jonaklennijo/ oldalon tekinthetők meg.
A fix áron elvihető tárgyak között szerepelnek még José Carreras operaénekes sáljai, Malek Andrea énekesnő porcelánfigurája, Sting és Shaggy budapesti koncertjének dedikált és bekeretezett plakátja, Rost Andrea operaénekes fellépőruhája, valamint Nagy Feró énekes kendője, CD, könyv és gitár.
A jótékonysági akcióba a Magyar Diabetes Társaság, az Erzsébet a Kárpát-medencei Gyermekekért Alapítvány, az Egy Csepp Figyelem Alapítvány, a Szurikáta Alapítvány a Diabéteszes Gyermekekért és a Sportos Cukorbetegekért Egyesület is bekapcsolódott.
Az egész napos műsorfolyam a Duna Televízióban, a Duna World csatornán és az M5 kulturális csatornán látható.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 12. 08:43, szombat | Belföld
Orbán Viktor: az ukrán elnök nem mondhatja meg a magyaroknak, mit gondoljanak
2025. Július 12. 08:43, szombat | Belföld
Vihar - Helyreállította az áramszolgáltatást az E.ON
2025. Július 12. 08:41, szombat | Belföld
Debrecen a TOP3-ban az Európa Zöld Fővárosa címért zajló versenyben
2025. Július 11. 09:12, péntek | Belföld
A Mondeléz átadta legnagyobb közép-kelet-európai napelemparkját Székesfehérváron
A Mondeléz International csütörtökön hivatalosan is átadta új napelemparkját székesfehérvári gyárának területén: a 2,3 millió dolláros beruházásból a cégcsoport legnagyobb közép-kelet-európai napelemparkja jött létre.