Hírek
2020. Május 13. 09:52, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Jelentős volt az ingatlanpiac visszaesése áprilisban is

Áprilisban is jelentős, 58 százalékos volt a visszaesés az ingatlanpiaci adásvételek számában a tavalyihoz képest, de márciushoz mérve már élénkebb volt a vevői érdeklődés és a befektetői aktivitás is
– olvasható a Népszava szerdai számában. Ez utóbbival kapcsolatban a lap azt írja, a Duna House keresletindexe 2 százalékponttal emelkedett.
A bizonytalanabb piaci környezetben hosszabb ideig tart eladni a lakásokat: a paneloknál három, a téglalakásoknál négy hónappal is számolni kell. A vevők pedig a tavalyinál többet, akár 6-9 százalékot is le tudnak alkudni az árból – írja az újság.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Belföld
Háborúellenes költségvetésnek nevezte el Nagy Márton a jövő évi büdzsét
Háborúellenes költségvetésnek nevezte a 2026-os költségvetést a nemzetgazdasági miniszter a törvényjavaslat szerdai általános vitájában az Országgyűlésben.
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a türk országok szerepe Magyarország energiaellátásában kulcsfontosságú
A türk országok szerepe Magyarország energiaellátásában kulcsfontosságú, ha olcsó energiát szeretnénk, ahhoz barátok kellenek, nem ellenségek - jelentette ki a miniszterelnök a Facebook-oldalán szerdán.
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Belföld
A Hortobágyról telepítenek vissza vadlovakat Kazahsztánba
A Hortobágyról telepítenek vissza Przewalski-vadlovakat Kazahsztánba, az Altin Dala rezervátumba június folyamán
2025. Május 21. 07:30, szerda | Belföld
Hosszú távú járatok teljesítésére képes repülőt vett át a Wizz Air
Átvette első, hosszú távú járatok teljesítésére képes Airbus-repülőjét a gyártótól a Wizz Air – közölte a légitársaság kedden az MTI-vel.