Hírek
2011. Június 30. 07:45, csütörtök |
Sport
Forrás: HírTV
Ismét az első 50-ben van válogatottunk
Hét helyet előrelépett a világranglistán felnőtt labdarúgó-válogatottunk.
Egervári Sándor csapata ismét az első 50-ben van: jelenleg a 45. helyen áll, ami azt jelenti, hogy a 2014-es világbajnokság selejtezőinek sorsolásakor a harmadik kalapba kerülünk. Ez szintén előrelépés az eddigiekhez képest. A világranglistát továbbra is a világ- és Európa-bajnok spanyol válogatott vezeti. (pr)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 17. 09:00, kedd | Sport
Milánó 2026 - Pavlova: ennél jobban nem csinálhattuk volna
A Pavlova Maria, Sviatchenko Alexei műkorcsolyázó páros női tagja szerint két tökéletes programot futottak partnerével a milánói téli olimpián, melyen negyedik helyen végeztek.
2026. Február 16. 16:00, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - Győzelmével a tabella élén a Győr
A Győr egygólos meccsen győzte le a vendég Kisvárda együttesét a labdarúgó NB I 22. fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén, ezzel a tabella élére állt.
2026. Február 14. 11:00, szombat | Sport
Labdarúgó NB I - Megvan az Újpest idei első győzelme
Az Újpest hazai pályán 2–1-re nyert a tizenegyest hibázó Debrecen ellen a labdarúgó Fizz Liga 22. fordulójának péntek esti nyitómérkőzésén, és ezzel megszerezte idei első győzelmét.
2026. Február 13. 11:00, péntek | Sport
Nemzetek Ligája - Az ukrán, a georgiai és az északír csapattal egy csoportban a magyarok
A magyar labdarúgó-válogatott Ukrajna, Georgia és Észak-Írország csapatával találkozik majd a 2026/2027-es Nemzetek Ligája B divíziójának 2-es csoportjában.
