Hírek
2017. Október 22. 10:51, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Holttestet találtak egy kigyulladt házban Császáron

Holttestet találtak egy kigyulladt házban szombaton a Komárom-Esztergom megyei Császár külterületén - közölte a katasztrófavédelem az MTI-vel.
A közlemény szerint a tetőtere égett annak a háznak, amelyhez a tűzoltókat riasztották. Az épületet átvizsgáló egységek a tetőtérben egy megégett holttestet találtak. Egy másik embert, aki súlyos égési sérüléseket szenvedett, kórházba vittek a mentők - tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 13. 09:27, szombat | Belföld
Ejtőernyős gyakorlattal folytatódott az Adaptive Hussars 2025
Ejtőernyős ugrást hajtottak végre a Különleges Műveleti Parancsnokság katonái pénteken a Várpalota határában lévő nullponti lő- és gyakorlótéren.
2025. Szeptember 13. 09:26, szombat | Belföld
Lázár János részletes, szigorú és őszinte vizsgálatot kért a magyarkúti vonatbaleset ügyében
Minden részletre kiterjedő, \"szigorú és őszinte vizsgálatot\" kért a MÁV vezetésétől a Magyarkút megállónál péntek reggel történt vonatbaleset ügyében az építési és közlekedési miniszter.
2025. Szeptember 13. 09:24, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a háborús fenyegetettség közvetlen
A Lengyelországot ért szerdai dróntámadás példázata annak, milyen veszélyes körülmények között élünk nap mint nap, a háborús fenyegetettség közvetlen
2025. Szeptember 12. 07:23, péntek | Belföld
Agrometeorológia: az Alföldön csak lassan mérséklődik az aszály
A hét első felének esői, záporai sokfelé adtak alapos öntözést, de a Duna-Tisza közének déli felén továbbra is igen száraz a talaj.