Hírek
2019. Február 17. 16:05, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti/fotó:pixabay
Házasság hete - A párkapcsolatok erősítésére hívták fel a figyelmet a programokkal
A házastársi kapcsolat megerősítésének fontosságára szerették volna felhívni a figyelmet a szervezők a házasság hete programjaival - mondta Herjeczki Kornél, a programsorozat koordinátora az M1 csatornán vasárnap.
Herjeczki Kornél hangsúlyozta: a kapcsolat fennmaradásához a pároknak időt kell fordítaniuk egymásra.
A vasárnap záruló házasság hete alatt csaknem 100 hazai településen mintegy 250 programot rendeztek, ezek között volt előadás, beszélgetés, filmvetítés, vacsora és kalandtúra is - mondta el a koordinátor.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 03. 15:00, péntek | Belföld
Gajdos László: szabályszegő és egészséget veszélyeztető üzemeknek nincs helyük Magyarországon
2026. Július 03. 14:00, péntek | Belföld
Sándor-palota: a Velencei Bizottság tagjaival tárgyalt az államfő Budapesten
Sulyok Tamás köztársasági elnök csütörtökön a Velencei Bizottság tagjaival tárgyalt Budapesten - tájékoztatta a Sándor-palota az MTI-t.
2026. Július 03. 13:00, péntek | Belföld
Kormányszóvivő: október 22-én nyilvánosak lesznek az elmúlt rendszer egyes titkosszolgálati iratai
2026. Július 03. 07:28, péntek | Belföld
Magyar Péter: az iskolakezdési támogatás első részletét augusztus végéig utalják
Az iskolakezdési támogatás első részletét, 50 ezer forintot augusztus 24-ig utalja a Magyar Államkincstár - közölte a miniszterelnök csütörtökön a Facebook-oldalán közzétett videójában.
