Hírek
2017. Szeptember 17. 18:13, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Hárman is meghaltak egy balesetben a Ferihegyi repülőtérre vezető úton
Az Üllői út és a Ferihegyi repülőtérre vezető gyorsforgalmi út kereszteződésénél oszlopnak ütközött egy gépkocsi vasárnap, két ember a helyszínen meghalt, egy embert a kórházban
- közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
A balesetben a járműben utazó férfiak közül ketten olyan súlyos sérüléseket szenvedtek, hogy a helyszínen életüket vesztették. Egy férfit súlyos sérülésekkel szállítottak el a mentők, a gyors beavatkozás ellenére a kórházban életét vesztette.
A rendőrök a helyszínelést befejezték, a balesettel érintett útszakaszon zavartalanul halad a forgalom.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 03. 15:00, péntek | Belföld
Gajdos László: szabályszegő és egészséget veszélyeztető üzemeknek nincs helyük Magyarországon
2026. Július 03. 14:00, péntek | Belföld
Sándor-palota: a Velencei Bizottság tagjaival tárgyalt az államfő Budapesten
Sulyok Tamás köztársasági elnök csütörtökön a Velencei Bizottság tagjaival tárgyalt Budapesten - tájékoztatta a Sándor-palota az MTI-t.
2026. Július 03. 13:00, péntek | Belföld
Kormányszóvivő: október 22-én nyilvánosak lesznek az elmúlt rendszer egyes titkosszolgálati iratai
2026. Július 03. 07:28, péntek | Belföld
Magyar Péter: az iskolakezdési támogatás első részletét augusztus végéig utalják
Az iskolakezdési támogatás első részletét, 50 ezer forintot augusztus 24-ig utalja a Magyar Államkincstár - közölte a miniszterelnök csütörtökön a Facebook-oldalán közzétett videójában.
