Hírek
2011. Október 04. 07:45, kedd |
Sport
Forrás: MTI
Harcképtelenné vált a válogatott védő
Lábtörése miatt három hónapig biztosan nem léphet pályára Bacary Sagna, az Arsenal labdarúgócsapatának francia válogatott védője.
A 28 esztendős játékos vasárnap, a londoni rivális Tottenham Hotspurrel szemben 2-1-re elveszített bajnoki mérkőzésen sérült meg. Klubja orvosai a találkozó után arról tájékoztatták az Európa-bajnoki selejtezőkre készülő francia nemzeti csapat irányítóit, hogy Sagna jobb szárkapocscsontja eltört.
A francia szövetség (FFF) bejelentette: az albánok elleni, pénteki és a Bosznia-Hercegovina válogatottjával szembeni, jövő keddi Eb-selejtezőn a Lille jobbhátvédje, Mathieu Debuchy helyettesíti majd Sagnát. Az FFF a közleményében azt is jelezte, hogy az Arsenal játékosának felépülése – a várhatóan még hétfőn sorra kerülő műtétet követően – előreláthatólag három hónapot vesz majd igénybe. (pr)
MTI
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 17. 07:35, hétfő | Sport
Magyar-ír - Csányi Sándor: talán megérdemeltük volna a pótselejtezőt
A 72 éves sportvezető bő egy órával a lefújás után is könnyes szemmel nyilatkozott, de három rövid mondat után elérzékenyülve távozott.
2025. November 17. 07:30, hétfő | Sport
Magyar-ír - Rossi: nehéz most a jövőre gondolni
2025. November 16. 08:32, vasárnap | Sport
Magyar-ír - Caoimhín Kelleher: óriási meccs lesz
Mindkét csapaton hatalmas lesz a nyomás, ezért óriási mérkőzésre számít vasárnap a magyarok ellen Caoimhín Kelleher, az ír labdarúgó-válogatott kapusa a két együttes világbajnoki selejtezőjén, a sorozat zárófordulójában.
2025. November 16. 08:30, vasárnap | Sport
Magyar-ír - Rossi: ez az egyik legmeghatározóbb és legfontosabb meccs lesz
Marco Rossi szövetségi kapitány szerint a több mint hét éve tartó regnálása során vasárnap az írek elleni világbajnoki selejtezőmérkőzés lesz az egyik legmeghatározóbb és legfontosabb a magyar labdarúgó-válogatott számára.
