Hírek
2018. Július 07. 19:42, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Halálos baleset történt Esztergomnál - Az egyik kocsi kigyulladt
Egy ember meghalt abban a balesetben, amely szombaton, kora este történt Esztergom térségében - közölte a rendőrség honlapján.
A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint a 11-es számú főúton, Esztergomnál két autó ütközött össze; az egyik autó kigyulladt. A jelenlegi adatok szerint egy ember a helyszínen életét vesztette, egy másik pedig súlyosan megsérült.
A rendőrök az érintett szakaszon teljes útlezárás mellett helyszínelnek - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 03. 15:00, péntek | Belföld
Gajdos László: szabályszegő és egészséget veszélyeztető üzemeknek nincs helyük Magyarországon
2026. Július 03. 14:00, péntek | Belföld
Sándor-palota: a Velencei Bizottság tagjaival tárgyalt az államfő Budapesten
Sulyok Tamás köztársasági elnök csütörtökön a Velencei Bizottság tagjaival tárgyalt Budapesten - tájékoztatta a Sándor-palota az MTI-t.
2026. Július 03. 13:00, péntek | Belföld
Kormányszóvivő: október 22-én nyilvánosak lesznek az elmúlt rendszer egyes titkosszolgálati iratai
2026. Július 03. 07:28, péntek | Belföld
Magyar Péter: az iskolakezdési támogatás első részletét augusztus végéig utalják
Az iskolakezdési támogatás első részletét, 50 ezer forintot augusztus 24-ig utalja a Magyar Államkincstár - közölte a miniszterelnök csütörtökön a Facebook-oldalán közzétett videójában.
