Hírek
2013. Július 29. 08:11, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Felborult kamion miatt félpályás útzár van az M5-ösön
Egy kamion felborult az M5-ös autópálya Szeged felé tartó oldalán Kecskemét és Kiskunfélegyháza között hétfő reggel, két ember megsérült.
A sztráda érintett szakaszán félpályás útzár van - tájékoztatta a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-t.
Mihályné Bornemisza Eleonóra közölte: a két férfit kórházba szállították.
A helyszínelés és mentés miatt elrendelt félpályás útzár miatt a környéken jelentős torlódásra lehet számítani.

MTI Fotó: Donka Ferenc
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 17. 11:00, kedd | Belföld
Semjén Zsolt: a KDNP az egyetlen történelmi párt
2026. Február 17. 07:16, kedd | Belföld
Orbán Viktor: aranykor köszöntött be az amerikai-magyar kapcsolatokban
Aranykor köszöntött be az Egyesült Államok és Magyarország közötti kapcsolatokban
2026. Február 16. 13:00, hétfő | Belföld
Magyarország és Szlovákia Horvátországhoz fordult az orosz kőolajszállítás lehetővé tétele érdekében
Mivel Ukrajna továbbra sem indította újra a tranzitot a Barátság kőolajvezetéken, Magyarország és Szlovákia Horvátországhoz fordult az orosz kőolajszállítás lehetővé tétele érdekében az Adria-kőolajvezetéken keresztül
2026. Február 16. 11:00, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter: Marco Rubio a béke megteremtésének lehetőségéről tárgyal Budapesten
A béke megteremtésének lehetőségéről és a magyar-amerikai kapcsolatokról tárgyal majd Budapesten Marco Rubio amerikai külügyminiszter
