Hírek
2018. December 24. 11:01, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Eszméletlen sokat költöttünk decemberben az üzletekben

Becslések szerint 1200 milliárd forintot költöttek idén decemberben a magyarok az üzletekben, ez 6 százalékkal több a tavalyi év hasonló időszakánál - hangzott el az M1 aktuális csatorna vasárnap esti híradójában.
A népszerű ajándékok közé tartoznak a műszaki cikkek: a tablet, a notebook, az okostévé, a mobiltelefon és a háztartási kisgépek. A nagyobb értékű ajándékokat általában korábban megveszik, az utolsó napokra a kiegészítők maradnak, például a fényfüzérek, díszek, kisebb ajándékok.
Szakemberek szerint a hagyományos ajándéktárgyak mellett egyre terjed a szolgáltatás, az utazás ajándékozása.
Hétfőn a nagyobb üzletek legkésőbb 14 órakor zárnak - hangzott el a híradóban.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 15. 08:32, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter: a Von der Leyen és Zelenszkij páros nagyon komoly károkozásra készül
2025. Június 15. 08:31, vasárnap | Belföld
Gyopáros Alpár: megjelent a falusi templomok felújítását biztosító kormányhatározat
2025. Június 14. 09:07, szombat | Belföld
MKIF: Budapest felé sem lesz felújítás nyáron az M7-esen
Budapest felé sem lesz felújítás nyáron az M7-esen - közölte az MKIF Magyar Koncessziós Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. pénteken az MTI-vel.
2025. Június 14. 09:07, szombat | Belföld
MÁV: először ment utasokkal óránként 160 kilométerrel vonat Budapest és Székesfehérvár között
Budapest és Székesfehérvár között első alkalommal ment utasokkal óránként 160 kilométeres sebességgel vonat pénteken - jelentette be Hegyi Zsolt, a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebookon.