Hírek
2018. Október 14. 09:20, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Eltűnt három kiskorú, köztük egy kétéves fiú egy fővárosi gyermekotthonból
Eltűnt három kiskorú, köztük egy kétéves kisfiú egy budapesti gyermekotthonból, megtalálásukhoz a rendőrség a lakosság segítségét kéri.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) honlapjára vasárnap feltett közlemény szerint a 14, a 10 és a kétéves fiú szombaton távozott az intézményből, azóta nem adtak életjelet magukról, a felkutatásuk eddig eredménytelen volt.
Eltűnésük ügyében a BRFK XVII. kerületi Rendőrkapitánysága körözési eljárást folytat - tették hozzá.
A rendőrkapitányság arra kéri a lakosságot, hogy aki a www.police.hu-ra feltöltött képeken látható fiúkat felismeri, tartózkodási helyükről vagy eltűnésük körülményéről információja van, akár névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést az ingyenesen hívható +36 80 555 111 "Telefontanú" zöldszámon, a 107 vagy 112 központi segélyhívó számok valamelyikén.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 17. 11:00, kedd | Belföld
Semjén Zsolt: a KDNP az egyetlen történelmi párt
2026. Február 17. 07:16, kedd | Belföld
Orbán Viktor: aranykor köszöntött be az amerikai-magyar kapcsolatokban
Aranykor köszöntött be az Egyesült Államok és Magyarország közötti kapcsolatokban
2026. Február 16. 13:00, hétfő | Belföld
Magyarország és Szlovákia Horvátországhoz fordult az orosz kőolajszállítás lehetővé tétele érdekében
Mivel Ukrajna továbbra sem indította újra a tranzitot a Barátság kőolajvezetéken, Magyarország és Szlovákia Horvátországhoz fordult az orosz kőolajszállítás lehetővé tétele érdekében az Adria-kőolajvezetéken keresztül
2026. Február 16. 11:00, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter: Marco Rubio a béke megteremtésének lehetőségéről tárgyal Budapesten
A béke megteremtésének lehetőségéről és a magyar-amerikai kapcsolatokról tárgyal majd Budapesten Marco Rubio amerikai külügyminiszter
