Városlista
2025. július 7, hétfő - Appolónia

Hírek

2018. Február 10. 05:00, szombat | Belföld
Forrás: mti

Elfogták a körözött szabolcsi postást

Elfogták a körözött szabolcsi postást

Elfogták Mosonmagyaróváron azt a postai alkalmazottként dolgozó férfit, aki kedden tűnt el a kézbesítendő küldeményekkel és készpénzzel Nyírcsaholyból

- közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság pénteken a honlapján. A 49 éves K. Gyula ellen sikkasztás miatt adott ki a rendőrség elfogatóparancsot aztán, hogy a paposi férfi nyírcsaholyi munkahelyén felvette a küldeményeket, de azokat egyetlen címzettnek sem kézbesítette. A postás - szolgálati kerékpárját hátrahagyva - elmenekült a rábízott készpénzzel.

A férfit péntek reggel a mosonmagyaróvári vasútállomásról állították elő majd vették őrizetbe a rendőrök.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 07. 08:00, hétfő | Belföld

NFI: már több mint egymillióan látták a Hogyan tudnék élni nélküled? című filmet

Tavaly december óta már több mint egymillióan látták a mozikban a Demjén Ferenc-slágerekre épülő Hogyan tudnék élni nélküled? című romantikus vígjátékot - közölte pénteken a Nemzeti Filmintézet (NFI) az MTI-vel.

2025. Július 07. 00:00, hétfő | Belföld

Repülőgép-szimulátort adtak át a Nyíregyházi Egyetemen

A helyi pilótaképzést támogató modern repülőgép-szimulátort adtak át szombaton a Nyíregyházi Egyetemen.

2025. Július 06. 13:00, vasárnap | Belföld

Hubai Imre: a gazdáknak ingyenesen biztosított öntözővíz az aszállyal szembeni védekezés kulcsfontosságú eleme

A gazdáknak ingyenesen biztosított öntözővíz az aszállyal szembeni védekezés kulcsfontosságú eleme - közölte az Agrárminisztérium mezőgazdaságért felelős államtitkára szombaton Kiskörén.

2025. Július 06. 09:40, vasárnap | Belföld

Sokan megsérültek a 442-es úton hajnalban történt buszbalesetben

Az elsődleges információink szerint 19-en sérültek meg a 442-es főúton