Hírek
2017. Szeptember 24. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Egy ember meghalt, heten megsérültek egy baranyai balesetben
Egy ember meghalt, hárman súlyos, négyen könnyű sérülést szenvedtek a 6-os úton, a bicsérdi elágazó közelében szombat este történt balesetben - közölte a Baranya Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság az oldalán.
Azt írták: két gépkocsi frontálisan összeütközött, az egyik autó pedig fának csapódott. A helyszínelés és a műszaki mentés idejére a rendőrök az utat teljes szélességében lezárták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 04. 08:56, szombat | Belföld
Kapitány István: a paksi atomerőmű elkezdte visszaemelni a teljesítményét
A Duna vízhőmérséklete lecsökkent annyira, hogy a Paksi atomerőmű pénteken elkezdhette visszaemelni a teljesítményét - írta Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter Facebook-oldalán.
2026. Július 03. 15:00, péntek | Belföld
Gajdos László: szabályszegő és egészséget veszélyeztető üzemeknek nincs helyük Magyarországon
2026. Július 03. 14:00, péntek | Belföld
Sándor-palota: a Velencei Bizottság tagjaival tárgyalt az államfő Budapesten
Sulyok Tamás köztársasági elnök csütörtökön a Velencei Bizottság tagjaival tárgyalt Budapesten - tájékoztatta a Sándor-palota az MTI-t.
