Városlista
2025. november 17, hétfő - Hortenzia, Gergő

Hírek

2013. Július 06. 08:13, szombat | Kék hírek
Forrás: MTI

Balesetek az M3-as autópályán - Két halott, öt sérült

Balesetek az M3-as autópályán - Két halott, öt sérült

Ketten meghaltak, öten pedig megsérültek két közlekedési balesetben az M3-as autópálya Borsod-Abaúj-Zemplén megyei szakaszán szombaton hajnalban.

Hudák Andrea, a megyei katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője az MTI-t arról tájékoztatta, hogy a sztráda 143-as kilométerszelvényénél, a Miskolc felé haladó sávban egy kisbusz árokba hajtott. A balesetben ketten meghaltak, hárman súlyosan megsérültek.
Dobi Tamás, a megyei rendőr-főkapitányság szóvivője azt közölte, hogy az ukrán rendszámú jármű vezetője feltehetően elaludt a volán mögött, ezért történt a baleset. A helyszínelés még tart, a pálya ezen szakaszát lezárták.
A rendőrségi szóvivő azt is elmondta, hogy az M3-as 164-es kilométerszelvényénél egy szerb rendszámú kamion is az árokba hajtott, ebben a balesetben ketten sérültek meg. Az elsődleges információk szerint a teherautó vezetője szintén elaludhatott.

Címkék: Baleset-közút

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 17. 07:31, hétfő | Kék hírek

Országos közlekedésbiztonsági ellenőrzés kezdődik a közutakon

Elsősorban a tehergépjárművek és autóbuszok, valamint vezetőik ellenőrzésére terjed ki az az országos közlekedésbiztonsági akció, amely ma kezdődik a közutakon.

2025. November 11. 07:37, kedd | Kék hírek

BRFK: egy kábítószer-kereskedelmi ügy miatt tartottak razziát hétvégén egy budapesti belvárosi klubban

Egy kábítószer-terjesztőkkel szemben folytatott nyomozás miatt, konkrét bűnügyi információk alapján tartott a rendőrség razziát hétvégén Budapesten, egy belvárosi szórakozóhelyen