Hírek
2016. Február 12. 00:00, péntek |
Belföld
Forrás: MTI
A hétvégén is többfelé várható eső

A hétvégén is többfelé várható eső, emellett megélénkülhet, időnként meg is erősödhet a szél, de néhol így is 10 Celsius-fok felett alakulnak a maximumok
- derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat csütörtökön az MTI-hez eljuttatott országos, középtávú előrejelzéséből.
Pénteken napközben tovább növekszik a felhőzet, de keleten még néhány órás napsütésre lehet számítani. Kezdetben néhol, a déli óráktól délnyugat felől egyre többfelé várható eső, zápor, de a magasabban fekvő helyeken havas eső, hózápor is lehet. A legalacsonyabb hőmérséklet mínusz 5 és plusz 1 fok között, a legmagasabb hőmérséklet plusz 5-10 fok között valószínű.
Szombaton erősen felhős vagy borult lesz az ég. Többfelé várható eső, délután a Dunántúlon már nem valószínű csapadék. A minimumhőmérséklet mínusz 1 és plusz 5 fok között valószínű. Nappal 5-11 fokig melegszik a levegő.
Vasárnap is erősen felhős lesz az ég, több helyen várható eső, zápor. A leghidegebb órákban plusz 1-6 fok lehet. A legmagasabb nappali hőmérséklet 7-14 fok között valószínű, délnyugaton lesz a legmelegebb - olvasható az előrejelzésben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Belföld
Háborúellenes költségvetésnek nevezte el Nagy Márton a jövő évi büdzsét
Háborúellenes költségvetésnek nevezte a 2026-os költségvetést a nemzetgazdasági miniszter a törvényjavaslat szerdai általános vitájában az Országgyűlésben.
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a türk országok szerepe Magyarország energiaellátásában kulcsfontosságú
A türk országok szerepe Magyarország energiaellátásában kulcsfontosságú, ha olcsó energiát szeretnénk, ahhoz barátok kellenek, nem ellenségek - jelentette ki a miniszterelnök a Facebook-oldalán szerdán.
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Belföld
A Hortobágyról telepítenek vissza vadlovakat Kazahsztánba
A Hortobágyról telepítenek vissza Przewalski-vadlovakat Kazahsztánba, az Altin Dala rezervátumba június folyamán
2025. Május 21. 07:30, szerda | Belföld
Hosszú távú járatok teljesítésére képes repülőt vett át a Wizz Air
Átvette első, hosszú távú járatok teljesítésére képes Airbus-repülőjét a gyártótól a Wizz Air – közölte a légitársaság kedden az MTI-vel.